Išmanusis apšvietimas Interact Pro

Apšvietimo sistemos komponentai
Pagrindinės Interact Pro savybės:

Galima valdyti iki 200 apšvietimo taškų, 15 jungiklių ir 15 jutiklių

Lengvai instaliuojama ir valdoma sistema. Jungikliams ir jutikliams įrengti nereikia laidų, o šviestuvų pergrupavimui nereikia keisti elektros instaliacijos.

Apšvietimą galima valdyti kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone

Apšvietimo elektros sąnaudų ir apšvietimo sistemos būklės ir gedimų/sutrikimų stebėsena

Skirtingų apšvietimo scenarijų sukūrimas atskiroms užduotims, pamainoms ir pan. pagal laiko grafikus, jutiklių siunčiamus signalus ar realiu laiku

 

 

 

 

Tinklo sąsaja (gateway) per internetą sujungia apšvietimo sistemą su debesimi. Tai suteikia galimybę šviestuvams, lempoms ir kitiems Interact Pro komponentams perduoti informaciją į debesį/gauti informaciją iš debesies, o apšvietimo sistemą galima pasiekti ir valdyti per programas ar prietaisų skydelį interneto naršyklėje. Tinklo sąsaja komunikacijai su Interact Pro komponentais naudoja saugų ir užšifruotą belaidį Zigbee ryšį.

Interact Pro tinklo sąsajos specifikacija [atsisiųsti]

 

 

 

 

Programuojami jungikliai yra belaidžiai, veikia naudodami jungimų metu generuojamą kinetinę energiją. Jungikliais galima išjungti/įjungti apšvietimą, keisti šviesos srautą. Jungikliu UID8460 galima valdyti skirtingus apšvietimo scenarijus. Jungikliai naudoja saugų ir užšifruotą belaidį Zigbee ryšį.

Išmaniųjų Interact Pro jungiklių specifikacija [atsisiųsti]

 

 

 

 

Programuojami belaidžiai jutikliai reaguodami į judesį, natūralią šviesą, gali įjungti/išjungti apšvietimą, keisti šviesos srautą. Naudojant išmaniuosius jutiklius galima pagerinti darbo sąlygas, dar daugiau sumažinti apšvietimo sąnaudas. Jutikliuose naudojama infraraudonųjų spindulių (PIR) technologija, maitinimas užtikrinamas 3,6V AA tipo baterijomis (baterijų tarnavimo laikas virš 8 m). Jutikliai naudoja saugų ir užšifruotą belaidį Zigbee ryšį.

Išmaniųjų Interact Pro jutiklių techninis aprašas [atsisiųsti]

Apšvietimo įrangos gamintojas Signify siūlo platų apšvietimo įrangos produktų (Interact Ready), sklandžiai veikiančių su išmaniąja apšvietimo sistema Interact Pro, asortimentą.

Interact Ready produktų katalogas [atsisiųsti]

Interact Pro App

     

Prisijungimas prie prietaisų skydelio [prisijungti]