Siūlome įsigyti Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančius, patikimus ir pasižyminčius puikiomis techninėmis charakteristikomis/savybėmis MITSUBISHI ELECTRIC oras-vanduo šilumos siurblius.​

MITSUBISHI ELECTRIC oras-vanduo šilumos siurbliai yra dviejų tipų - su integruotu šilumokaičiu išoriniame įrenginyje ("package" tipo) ir su atskirais išoriniu ir vidiniu įrenginiais ("split" tipo). 
"Package" tipo (PUHZ-(H)W serija ir PUHZ-HW140YHA) šilumos siurbliai yra paprastai montuojami (jų nereikia užpildyti šaltnešiu). Prieš įrengiant tokio tipo šilumos siurblius reikia įvertinti termofikato užšalimo rizikas (esant žemai lauko temperatūrai ir ilgesniam laikui nutrūkus elektros energijos persiuntimui), rizikų mažinimo sprendinius.

"Split" tipo šilumos siurblių išorinis ir vidinis įrenginiai yra sujungti šaltnešiu užpildytomis jungtimis. Šilumos siurbliuose yra naudojamas šaltnešis R410A ir draugiškesnis aplinkai šaltnešis R32.

Šilumos siurblių išoriniai įrenginiai:

„Power Inverter“ šilumos siurbliuose yra naudojami didelio našumo kompresoriai. Šie šilumos siurbliai pasižymi itin aukštomis techninėms charakteristikomis, puikiai tinka ekonomiškesniam šildymui/vėsinimui bei karšto vandens ruošimui.

Galimi modeliai:
1) PUHZ-SW-*VKA serija: PUHZ-SW50VKA (230V),  PUHZ-SW100YHA (400V), PUHZ-SW120YHA (400V);
2) PUHZ-(H)W serija: PUHZ-W50VHA (230V), PUHZ-W85YAA (400V), PUHZ-W112YAA (400V);

3) PUHZ-SW-YAA serija: PUHZ-SW75YAA (400V), PUHZ-SW100YAA (400V);
4) SUZ-SWM*VA serija: SUZ-SWM40VA (230V), SUZ-SWM60VA (230V).

„Power Inverter ZUBADAN“  šilumos siurbliai išlaiko pastovią nominaliąją šildymo galią iki -15°C ir ekonomiškai šildo net esant -28°C aplinkos temperatūrai.

Galimi modeliai:
1) PUHZ-SHW serija: PUHZ-SHW80YAA (400V), PUHZ-SHW112YAA (400V);

2) PUHZ-HW140YHA (400V).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Naujieji MITSUBISHI ELECTRIC SUZ-SWM, PUHZ-SW ir PUHZ-SHW serijos oras-vanduo šilumos siurbliai paruošia net iki +60°C temperatūros karštą vandenį.

 

Šilumos siurblių vidiniai įrenginiai:

„ECODAN HYDRO-BOX“ sistemos EHSC, EHSD ir EHPX serijos modeliuose nėra integruoto buitinio karšto vandens šildytuvo (boilerio). Jei šilumos siurbliu yra reikalinga ruošti karštą vandenį buitiniam vartojimui, prie HYDRO-BOX talpyklos lengvai galima prijungti pageidaujamos talpos ir gamintojo boilerį.

HYDRO-BOX sistemos EHPT ir EHST serijos modeliai yra su integruotu 200 litrų boileriu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pažymėtina, kad HYDRO-BOX:

  • sistemoje yra įdiegtas itin efektyvus filtras, apsaugantis talpyklas ir kaitinimo elementus nuo užkalkėjimo. Talpyklose įdiegti atskiri šilumokaičiai termofikato ir buitinio karšto vandens šildymui padeda sumažti energijos sąnaudas iki 20 proc.;​

  • yra intelektuali sistema - nuolatos analizuodama lauko ir patalpų sąlygas užtikrina pasirinktos patalpų ir vandens temperatūros palaikymą (pvz., šviečiant saulei sumažinamas energijos poreikis);

  • skirtingai nuo daugelio kitų rinkoje siūlomų sistemų, šildy­mas ir karšto vandens ruošimas (kai yra boileris) yra sinchronizuoti procesai. Naudojant HYDRO-BOX sistemą yra galimybė išplėsti patalpų šildymo galimybes - dviejose patalpų grupėse palaikyti skirtingą temperatūrą.

 

„MELCloud“ programa ​​​​​​​​​​​​​​


HYDRO-BOX sistemos veikimą (įskaitant informaciją apie energijos sąnaudas šildymui ir karšto vandens ruošimui) galima stebėti/sistemą valdyti naudojantis vidinio įrenginio korpuse esančiu valdymo skydeliu arba įdiegus PAC-WF010-E sąsają ir prisijungus prie specialios MELCloud programos, internetu iš bet kurios vietos.​​

 PUHZ-SW-*VKA serija 

 PUHZ-(H)W serija, 
PUHZ-SW-YAA serija 

 SUZ-SWM*VA serija 

 PUHZ-SHW serija 

 PUHZ-HW140YHA 

 EHSC, EHSD ir EHPX serijos 

 EHPT ir EHST serijos 

ecodan.jpg

Šilumos siurbliai

Kontaktinė informacija ir rekvizitai:

MB "EFF Energy"
Nepriklausomybės al. 10-9, 85127 Naujoji Akmenė

Tel. 8-612-41558, el. p. info@effenergy.eu
 

Įmonės kodas - 303307025, PVM mokėtojo kodas - LT100008690515

Atsiskaitomoji sąskaita: AB „Swedbank“, LT77 7300 0101 6172 7643

2021 © Visos teisės saugomos